Ditt sökord i Svenska ordbok
Stavningskontroll på

Anmärkning

Vi vet att annonser kan vara lite jobbiga...

Om du vill du kan ta bort denna anmärkning och några av annonserna om du registrerar dig på vokabel.se

Så vad väntar du på?

Registrera dig
Ordbok Syn Bet Gra Exe

skål på albanska

— översättning och exempelmeningar

tas

Kan jag få en skål den här gangen?
subdirectory_arrow_right Më jep një tas kësaj here?
lägg till

Exampel meningar till skål

Skål för mig, jag är inte rädd. Min gård kommer du aldrig åt.
subdirectory_arrow_right E ky është shëndeti im, sepse unë nuk jam qyqar dhe pronën time nuk do ta fitosh.
Se till att allt ska gå bra den här gången, Skål, skål.
subdirectory_arrow_right Dëshiron ta arrijë Narvanën, ndihmoji në këtë. Gëzuar. Gëzuar.
Han sticker den i en skål soppa om den fortfarande Är varm.
subdirectory_arrow_right Fëmija mund ta shkruaj shpallejn e vet. Dhe kjo është e mirë për të gjithë, për tërë lagjen.
En skål!
subdirectory_arrow_right Po. Shëndet!
Här kommer det. Fyra kryddiga spheroids... två måneclipser och en stor skål Zorellian gelemaskar till den store pojken.
subdirectory_arrow_right Sferoide me krem dhe dy eklipse hënore, dhe një tas plotë më krimba Zoralliane xhelatinozë për djaloshin.
Skål.
subdirectory_arrow_right Me shëndet.
Jag har haft en skål fisk.
subdirectory_arrow_right Po, epo, unë nuk dua të shkoj në burg, pasi t'ia thyej dhëmbët ndonjë epshor, por do ta bëj, më beso.
Skål för det här gamla råtthålet.
subdirectory_arrow_right Do të ngremë një dolli para se ta shembin këtë ndërtesë.
Lägg den under din mors säng i en en skål med färsk mjölk.
subdirectory_arrow_right Vendose kete poshte krevatit te nenes tende, ne nje tas me qumesht te fresket.
Du får inte mer än en skål soppa för den där.
subdirectory_arrow_right As një tas supë breshke nga xhaxha Amosi s'mund të nxjerrësh me të. Vlen më shumë sesa një tas supë!
Nu är hon i Indien går från dörr till dörr med rakat huvud och tigger mat i en skål.
subdirectory_arrow_right Tani ajo është në Indi, me kokën e rruar, shkon derë më derë, duke mbledhur ushqim në tas.
Jag behöver en stor skål och en träslev.
subdirectory_arrow_right Do të më duhet një tas ku t'i përziej dhe një lugë druri. Lugë druri, në rregull.
Kan jag få en skål den här gangen?
subdirectory_arrow_right Më jep një tas kësaj here?
Du tjatar om att jag måste förändra mig men själv vågar du inte äta en liten skål med spaghettiringar.
subdirectory_arrow_right Ti gjithmonë më mërzit për ndryshime dhe ke frikë të hash një tas të vogël me makarona. Forca!
En skål? - Det här suger.
subdirectory_arrow_right Kjo ta shpif.
Vad gör man om fingret flyter omkring i en skål med smält is?
subdirectory_arrow_right Tani, cfare do benit ju nese zgjoheni dhe e gjeni gishtin tuaj duke lundruar ne nje tas me akull te shkrire?
Skål.
subdirectory_arrow_right Shëndet.
Orkar han ej så kan han gå hem och äta en skål med kukar?
subdirectory_arrow_right Nëse e urren aq shumë këtë punë, pse nuk e dorëzon distinktivin e të shkojë në shtëpi të hajë një tas me palla?
Jag kände för en skål med sjögrässoppa.
subdirectory_arrow_right Ndjeva si nje tas supe alga deti.
För en skål med hemgjord soppa.
subdirectory_arrow_right Per nje tas me supe te bere ne shtepi.
lägg till
Var den här artikeln hjälpsam?
- Om den är det, dela gärna vår sida med andra. Det skulle betyda mycket för oss!
Dela
+159000
Ordbetydelse
26
Översättningsspråket
523000000
Exempel meningar